Trendy wiosna lato 2016 - moda damska

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami , dlatego nadszedł już czas na posumowanie trendów modowych mijającego sezonu . Rok 2016 obfitował w różnorodne kreacje. Każda kobieta mogła znaleźć styl, który odpowiadał jej własnym potrzebom. Na szklanych wystawach prezentowały się klasyczne sukienki, kolorowe meksykanki , a hitem sezonu stały się sandałki z pomponami.

Design i kolorystyka

Najmodniejsze kolory , które w każdym sezonie znajdują swoich zwolenników dominowały na celebryckich ściankach jak również i na wybiegu . Mowa tu oczywiście o czerni i bieli , które łączone ze sobą w prosty sposób dawały wybuchową mieszankę modową. Nie oszczędzano również na dodatkach w tych kolorach, które łączono w różnych zestawach. 

Dla osób bardziej odważnych, które gustują w nieco weselszych barwach dostępny był szeroki wachlarz asortymentu w kolorach : niebieskim, żółtym i czerwonym. Półki sklepowe „pływały” w odzieży o intensywnych barwach, które w zestawieniu z klasyczną, wyżej wymienioną czernią i bielą, tworzyły idealnie skomponowany strój.

Nie tylko w tym ale także i w zeszłym sezonie moda zaskoczyła internautów. Kwieciste wzory coraz częściej pojawiały się na rynku ubraniowym. Przez rok stopniowo zyskiwały popularność i cieszą się powodzeniem nie tylko u płci pięknej. Jeśli dobrze czujesz się w takim wzornictwie to z pewnością sezon letni w 2016 roku był dla Ciebie odpowiedni.

Stylistyka

Dla osób kochających styl retro i vintage był to sezon szczególnie łaskawy. Dzięki tym kreacjom nie da się wyjść niezauważonym i z pewnością stworzyło to dla wielu kobiet ogromne pole do popisu. To właśnie one królowały tego lata, a Ty mogłaś skorzystać z szerokiego wachlarza propozycji, by móc skomponować swoją wymarzoną stylizację w wyjątkowym stylu i zaskoczyć nie jedną osobę.

Fason

Nadmorskie kurorty i letnie imprezy zdominowane zostały przez odkryte, mocno opalone ramiona. Najmodniejsze były wówczas sukienki, koszulki i kombinezony, które subtelnie ukazywały atuty kobiece, sprawiając, że każda wielbicielka trendów czuła się niezwykle seksownie i wyjątkowo.

Szukasz stylowego body? Sprawdź koniecznie!

body damskie

 

Twarz zakupocholizmu.

Słysząc o uzależnieniu mamy przed oczami obraz zniszczonej życiem osoby...

Jak oszczędzać robiąc...

Supermarkety są sprytne i pomagają wydawać klientom ciężko zarobione...

Zobacz także

Sklep górski e-moko